Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Реорганізація апеляційного адміністративного суду

ОДЕСА: Реорганізація апеляційного адміністративного суду

8-10-2018, 21:45
ОДЕСА: Реорганізація апеляційного адміністративного суду На останніх етапах судової реформи відбувається оптимізація судів: перейменування та зміни територіальної юрисдикції судів по всій країні. Одеський апеляційний адміністративний суд тепер перейменовано на П'ятий апеляційний адміністративний суд. Апеляційний округ суду, як і раніше, включає Миколаївську, Одеську та Херсонську області. За Указом президента України, до новостворених судів переходять тільки ті судді, які пройшли відповідне кваліфікаційне оцінювання - підкреслив під спілкування з журналістами голова П’ятого апел. адмін. суду Олександр Джабурія.

Невдовзі П’ятий апеляційний адміністративний суд почне розглядати нові апеляційні скарги. Наразі на порядку денному стоїть вирішення організаційних питань і початок процесуальної діяльності. Зміни торкнуться і порядку роботи суду: планується запровадження навчальних програм для помічників суддів, створення Школи судових комунікацій для підготовки прес-секретарів, використання сучасної технології розпізнавання облич у залі судових засідань. Подання документів за допомогою електронного кабінету, розгляд справ у режимі відео-конференції - це майбутня реальність українського судочинства.

П’ятий апеляційний адміністративний суд буде працювати у відреставрованій історичній будівлі за адресою проспект Гагаріна 19-21. Вже завершено реконструкцію приміщень з урахуванням рекомендацій фахівців з історії та архітектури. У будівлі створені комфортні та безпечні умови для діяльності суду.


Автор: nikolaev
Прочитали - 305
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать