Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Бути здоровим — це модно

ОДЕСА: Бути здоровим — це модно

8-10-2018, 21:47
ОДЕСА: Бути здоровим — це модно Популярність здорового способу життя зростає щодня. За словами експертів, здоровий спосіб життя включає правильне харчування, раціональне чергування праці та відпочинку, помірне фізичне навантаження. Профілактичну роботу серед молоді проводять волонтери відділення “Клініка, дружня до молоді” Одеської студентської поліклініки номер 21.

Найбільшими проблемами сучасних підлітків залишаються паління, алкоголь та наркотики. В Україні понад 80% підлітків вживали алкоголь, більше 50 % мають досвід куріння. Кожен дванадцятий підліток вперше спробував викурити сигарету у віці 9 років або раніше. За словами фахівців, ситуація погішилась в останні роки через те, що на дітей накладає відбиток нестабільна ситуація в країні. Фахівці рекомендують батькам приділяти дітям якомога більше уваги, щоб помітити тривожні симптоми.

На думку лікарів, батьки часто неспроможні ефективно провести виховну роботу зі своїми дітьми, адже самі мають досвід вживання і не вбачають в цьому серйозної проблеми. Найчастіше діти вживають алкоголь або сигарети через бажання подорослішати, або щоб позбутися дискомфорту у своєму житті. Вирішити проблему могла б державна політика, спрямована на заохочення дітей брати участь у різноманітних культурних заходах, спортивних секціях, щоб направити енергію в інше русло.


Автор: nikolaev
Прочитали - 113
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать