Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Волонтери планують переїзд до нової будівлі

ОДЕСА: Волонтери планують переїзд до нової будівлі

9-10-2018, 19:59
ОДЕСА: Волонтери планують переїзд до нової будівлі Єдиний патріотичний центр планують створити активісти одеського волонтерского руху. Представники громадських організацій збираються переїхати до історичної будівлі на вулиці Канатній, яку виділила обласна рада. У вівторок волонтери зустрілись з головою обласної ради Анатолієм Урбанським, щоб обговорити умови оренди, але розмова виявилася ширша за названу тему зустрічі.

В історичній будівлі на вулиці Канатній вже працюють представники декількох волонтерських організацій. Одеська обласна рада пропонує спілці активістів дозволити приєднання нових організацій на волонтерському з’їзді, щоб полегшити комунікацію з органами місцевої влади та укласти єдиний договір оренди. За таким договором, волонтери отримають будівлю на Канатній 35, всього за 1 гривню на місяць. Новий волонтерський центр необхідний тому, що через високу орендну плату більшість організацій не можуть собі дозволити її сплачувати.

На думку голови обласної ради Анатолія Урбанського, президія волонтерського з’їзду зможе обрати єдиного представника патріотичних організацій міста. На зустрічі голова облради навів переконливі аргументи та пояснив необхідність об’єднання. Однак у деяких активістів обурення викликала сама вимога приєднання до спілки нових організацій. Анатолій Урбанський закликав волонтерів спробувати знайти спільну мову.

Незважаючи на протести багатьох активістів, на засіданні більшість присутніх впевнились у необхідності забути про особисті суперечки та створити список волонтерських організацій, які увійдуть до спілки. Розподіл приміщень активісти мають провести самостійно, без втручання органів місцевої влади. Пріоритет надаватиметься тим організаціям, які вже певний час працюють у будівлі. Наступна зустріч, на якій представники волонтерских організацій повинні будуть підтвердити своє членство та юридично зарееструвати нову спілку призначена на 18 жовтня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 184
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать