Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Перша хвиля осіннього призову ЗСУ

ОДЕСА: Перша хвиля осіннього призову ЗСУ

9-10-2018, 20:01
ОДЕСА: Перша хвиля осіннього призову ЗСУ Осінній призов до українських збройних сил стартував. У вівторок з призовного пункту одеського обласного війскового комісаріату до лав проводжали близько сотні юнаків, що досягли призовного віку. В офіційній церемонії проводів, крім рідних та друзів, взяли участь представники місцевої влади. Урочисті вітання звучали з трибуни від заступника голови ООР Юрія Дімчогло, директора департаменту з питань охоронної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ООДА Сергія Готко, полковника Одеського Облвоєнкомату Юрія Белякова, духовників та героїв АТО.

Після призову молоді юнаки розпочнуть свою службу не відразу. Попереду на їх чекають учбові підрозділи Станіча чи Десни де їх підготують до військових спеціальностей: танкістів, артилеристів, піхотинців, зв'язкових та інших. Хлопці навчатимуться як володіти зброєю та діяти злагоджено в своїх підрозділах. Проте, як запевнило керівництво обласного воєнкомату, до зони бойових дій, тим паче на передову у зоні проведення ООС призовники відправлятися не будуть. Після проходження навчання у армії кожному з новобранців буде запропоновано підписання контракту і після цього бажаючі відправлятимуться захищати Батьківщину на Схід країни.

Після теплих слів новобранців благословили отці Української православної церкви та окропили святою водою на кращу долю та вірну службу. Продовжилася урочиста церемонія святковим патріотичним концертом. Після чого у призовників було трохи часу спілкуватися з рідними, останній раз як цивільні, адже вже завтра усі вони вдягуть війскові однострої. Проводжати юнаків до лав збройних сил прийшли батьки хлопців, їх дівчата, рідні та друзі. Хто з сумом, хто з усмішкою та обіймаючи свого хлопця, впевнені, що все буде добре.

Хтось прийшов до служби за покликом серця, хтось ще не усвідомив і не впевнений що хоче до армій, та є й такі, хто прийшов добровільно, тому ще не міг зробити інакше.

Призовна кампанія продовжується до кінця грудня поточного року. За цей осінній призов в Одеській області командування ВСУ планує залучити до проходження строкової служби 995 чоловік.


Автор: nikolaev
Прочитали - 196
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать