Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Профорієнтація до Дня захисника України

ОДЕСА: Профорієнтація до Дня захисника України

10-10-2018, 22:53
ОДЕСА: Профорієнтація до Дня захисника України Одеський центр зайнятості проводить дні профорієнтації для школярів раз на три місяці. Цього разу захід присвячений Дню захисника України — на стадіоні табору “Молода гвардія” можна було побачити працівників прикордонної служби, патрульної поліції, швидкої допомоги, ДСНС. Також для школярів влаштували квест —- нову форму активності, яка має підвищити рівень знань про військові професії.

Захисники країни демонстрували дітям, як працює техніка, розповідали про засоби гасіння пожеж та правила поводження зі зброєю. Усі охочі змогли поставити свої питання та поспілкуватись із представником бажаної професії. Захисники України розповіли, якими якостями має володіти майбутній захисник, та з якими труднощами він може стикнутися.

У перерві між заходами діти могли послухати концерт або взяти участь у вікторині. Великий захват викликав майстер-клас зі зняття відбитків пальців, результати якого можна було залишити собі на пам’ять. Також діти із великим зацікавленням спостерігали за демонстрацією пожежної техніки. Школярам дозволили приміряти бронежилети та каски, щоб вони змогли відчути себе справжніми захисниками.

Учасники заходу охоче поділились своїми планами на майбутнє та враженнями про побачене. Діти розказали, які професії є для них найважливішими.

Головна мета заходу — надати дітям актуальну інформацію про переваги та труднощі кожної професії, заохотити дізнатися більше та задуматись про вибір майбутньої професії. Подібні демонстрації покликані підвищити престиж військових професій та допомогти школярам зорієнтуватись у виборі життєвого шляху.


Автор: nikolaev
Прочитали - 357
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать