Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Закриття форуму «Разом ми змінимо світ!»

ОДЕСА: Закриття форуму «Разом ми змінимо світ!»

11-10-2018, 17:30
ОДЕСА: Закриття форуму «Разом ми змінимо світ!» Крос-форум учнівської молоді «Разом ми змінимо світ!», сповнений цікавих відкриттів та незабутніх вражень, добіг кінця. Учасники зібрались на Думській площі, щоб продефілювати у вишиванках та взяти участь у танцювальному флешмобі. З нагоди закриття форуму організатори привітали школярів та вручили їм сертифікати.

За чотири дні форуму, що проходив в Одеській гімназії номер 7, підлітки взяли участь у численних квестах, флешмобах, лекціях та тренінгах, дізналися більше про народні традиції та розвинули свої лідерські навички. Крім того, школярі отримали практичні знання з поведінки в екстремальних ситуаціях, протидії булінгу, вирішенню конфліктних ситуацій, а також знайшли нових друзів.

Cross-форум учнівської молоді проводиться в Одесі вперше. На захід приїхали учні шкіл та ліцеїв з Харкова, Житомира, Миколаєва, Кривого Рогу та Дніпра. Для гостей міста влаштували екскурсію вечірньою Одесою. Діти відвідали найвизначніші місця у центрі міста.

До танцювального флешмобу та дефіле діти ретельно готувались протягом трьох днів у вільний від майстер-класів та тренінгів час. Велику допомогу у підготовці надали учні Одеської гімназії номер 7. Попри брак часу для підготовки, учасники порадували глядачів стильним дефіле у вишиванках.

На урочистому закритті форуму звучали слова привітання від секретаря Одеської міської ради Олексія Потапського та директора Одеської гімназії номер 7 Світлани Мельник. Олексій Потапський відмітив, що подібні заходи надзвичайно важливі для об’єднання дітей з усіх регіонів України, та наголосив, що проведення форуму має стати доброю традицією. На завершення заходу учасники виконали позитивний танець та вишикувались у формі великого серця, що символізує любов до рідної України.


Автор: nikolaev
Прочитали - 502
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать