Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “Військово-польовий АРТ”

ОДЕСА: “Військово-польовий АРТ”

11-10-2018, 17:31
ОДЕСА: “Військово-польовий АРТ” Зазвичай виставки відкривають в урочистій атмосфері, проте - ця виставка сама по собі вже незвичайна, тож і закриття експозиції стало не менш важливою подією. Урочисте закриття виставки “Військово-польовий АРТ” відбулось у Одеському краєзнавчому музеї після майже трьох місяців експозиції. З 2015 року у проекта відбулось вже 33 виставки, та тільки в Південній Пальмірі “Військово-польовий АРТ” затримався на такий довгий строк.

Одесити та гості міста мали нагоду побачити понад 300 робіт створених 150 майстрами народної творчості зі всієї України. Арт-об'єкти зокрема були виготовлені з речей та боєприпасів привезених із зони проведення АТО. Ініціатором та куратором виставки став сержант полку “Київ” Національної поліції України, Павло Ротар, який і цього часу поєднує службу у зоні ООС з презентаціями виставки по всій Україні. До Одеси виставка прибула з Миколаєва, з нашого міста поїде до Кропивницького. На наступний 2019 рік вже є плани презентувати виставку у деяких містах Одеської області. Розглядаються Ізмаїл та Білгород-Дністровський.

На закритті експозиції також були присутні ветерани та герої АТО, які приймали активну участь у створенні виставки. Організатори заходу вручили героям грамоти та подяки від обласної ради та листівку подяки від голови Обласної Адміністрації Максима Степанова. А також до гостей останнього дня виставки завітали й майстрині, які вклали всю душу у створення експонатів в таких техніках як декоративний розпис, лозоплетіння, різьба, кераміка, вишивка та печворк. Серед майстринь була й матінко Таїсія з Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря.

Серед авторів виставки є, звісно, і самі учасники АТО, які проходили службу у зоні бойових дій, та на дозвіллі, відволікаючись від страшних реаліїв війни, виготовляли з військових ящиків чи розкурочених снарядів, такі арт об’єкти. Творчість військових, як зазначають організатори, допомагає не тільки самим бійцям вижити у тих складних умовах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 501
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать