Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Ставки парку Перемоги з'єднає ще один місток

ОДЕСА: Ставки парку Перемоги з'єднає ще один місток

11-10-2018, 17:32
ОДЕСА: Ставки парку Перемоги з'єднає ще один місток Жовтневий дендропарк Перемоги грає у ці дні багатьма барвами бабиної осені. Але роботи з благоустрою парка не припиняються. До холодів треба виконати ще багато завдань. Одне з них - встановити ще один місток, який з'єднає береги першого і другого ставків. За словами фахівців з комунального підприємства «Сервісний центр», планується, що місток з’єднає береги в районі перешийка між ставком № 1 і ставком № 2 для більш зручного переміщення відпочиваючих і відвідувачів дендропарку. Місток буде представляти собою ковану конструкцію з дерев'яним настилом. Поручні мосту прикрасять символи Одеси - якір, морські хвилі і чайки. Ідея оформлення містка належить майстру художньої ковки Валентину Максиму. Роботи з будівництва даного об’єкту проводяться за рахунок коштів міського бюджету. Установку моста планують завершити до 1 грудня поточного року.

Крім того, в парку Перемоги тривають роботи з благоустрою території, що тішить відвідувачів парку.

Роботи ведуться в північній частині дендропарку, тут вже облаштовані пішохідні доріжки та алеї, ведуться роботи по установці нових лавок та опор зовнішнього освітлення. Проте є ще над чим працювати, вважають одесити.

Одеський парк Перемоги заснований в 1960 році. На території парку-пам'ятника садово-паркового мистецтва, крім різних порід дерев, передбачені площадки і пісочниці для дітей. У парку можна зустріти білок, а водойми є головною композиційною віссю всього парку і зоною тихого відпочинку. Загальна довжина водойм - 700 м. В ставках парку мешкають лебеді, дикі качки, черепахи і різні види риб. Все це хозяйство потребує щоденного догляду співробітників парку.

Штучний ландшафт, який представлений шутучними пагорбами, ставками і островами, часто псують самі відвідувачі, проте судячи зі стану парку співробітники добре справляються зі своєю роботою.


Автор: nikolaev
Прочитали - 195
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать