Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Святковий захід до Дня захисника Вітчизни

ОДЕСА: Святковий захід до Дня захисника Вітчизни

12-10-2018, 21:53
ОДЕСА: Святковий захід до Дня захисника Вітчизни Вручення нагород з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва, яке в Україні відзначають 14 жовтня, відбулось традиційно за участю перших керівників обласної влади. Урочистості, за традицією, розпочалися з виконання гімну України та хвилини мовчання за героям України, які віддали свої життя, під час виконання службових обов’язків, захищаючи свободу і цілістність держави. Голова ООДА Максим Степанов, разом з головою обласної ради Анатолієм Урбанским сказали слова подяки героям АТО, працівникам медичних та технічних служб, службовцям підрозділів ГСЧС, Національної гвардії та повітряних сил. Після чого очільники вручили державні нагороди захисникам України.

Від імені голови Одеської міської ради державні грамоти, квіти та цінні подарунку, наручні годинники, вручив заступник Одеського голови Андрій Котляр.

Варто зазначити, що крім чоловіків захисників держави, почесні нагороди отримало і чимало захисників жіночої статі, які невпинно несуть службу і в тилу, і на передовій: у медичних, повітряних та інших військах. За особисті відзнаки були відмічені жінки герої АТО.

Сьогодні, коли на Сході країни продовжується війскова операція об’еднанних сил спрямована на захист територіальної цілістності та суверенітету України, як зазначив голова ООДА Максим Степанов, героєм України повинен називатися не тільки рядовий солдат, який в першу чергу є захисником країни, але й кожен, хто несе службу в тилу, бо з вкладу кожного складається перемога.


Автор: nikolaev
Прочитали - 306
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать