Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Одеська жіноча конференція

ОДЕСА: Одеська жіноча конференція

19-10-2018, 12:27
ОДЕСА: Одеська жіноча конференція Попри те, що політика держави спрямована на досягнення гендерної рівності, статистика свідчить: українські жінки й досі потерпають від дискримінації. У 2017 році до поліції надійшло понад 110 тисяч заяв від жертв домашнього насильства. За даними Державної статистики, жінки в Україні заробляють у середньому на 28% менше, ніж чоловіки. Крім того, значно меншим є представництво жінок у владі. Український парламент всього на 12% складається із жінок, у той час як в багатьох європейських країнах цей показник є вдвічі вищим. На думку активістки Марії Дмитрієвої, така ситуація - неприпустима.

Щоб вирішити проблеми гендерної нерівності, Кабінет міністрів затвердив Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей. Зокрема, передбачається вдосконалення нормативно-правової бази та врахування гендерного питання у програмах економічного та соціального розвитку. За словами учасниць конференції, в деяких сферах вже присутні позитивні зрушення.

Учасниці конференції обговорили перспективи реалізації гендерної політики на місцевому рівні, протидію насильству, а також рівноправ’я у розрізі реформ освіти, соціальної політики і охорони здоров'я. На завершення дискусії затвердили резолюцію з побажаннями щодо подальшого впровадження в Одесі політики статевої рівності.

Підписання Європейської хартії рівних прав чоловіків і жінок затверджує заборону дискримінації за статтю та будь-якими іншими ознаками. З українських міст до Хартії вже приєднались Вінниця та Житомир.


Автор: nikolaev
Прочитали - 247
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать