Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “Ярмарка вакансій” під гаслом “Офіційна зайнятість”

ОДЕСА: “Ярмарка вакансій” під гаслом “Офіційна зайнятість”

19-10-2018, 12:31
ОДЕСА: “Ярмарка вакансій” під гаслом “Офіційна зайнятість” “Офіційна зайнятість” - під таким гаслом в Одеському міському Будинку Праці проходить тиждень легалізації працевлаштування, який не обійшовся без традиційного “Ярмарку вакансій”. Цього разу міський центр зайнятості залучив до участі близько 30 державних та приватних промислових компаній, представників фінансового та страхового сектору, сфери послуг та охорони порядку, які презентували свої підприємства, розповідали про вакансії та вимоги до робітників. Цільова аудиторія таких зустрічей - люди, які віддають перевагу офіційному працевлаштуванню, але з тих чи інших причин наразі втратили роботу.

Під час “ярмарку” можна було отримати практичні поради та рекомендації відносно подальшого працевлаштування, а також пройти співбесіду та профдіагностичне дослідження. Як зазначають співробітники центру зайнятості, на даний час ринок праці потребує насамперед технічних фахівців та представників робочих спеціальностей.

Як і раніше, також, все ще актуальні вакансії до силових структур та військових формувань.

В той же час, 90% клієнтів центру зайнятості - люди з вищою освітою, більшість яких є юристами або економістами. Таке співвідношення попиту та пропозиції в країні склалося з двох причин. Перша - великий відтік робочої сили за кордон у пошуках кращої заробітної плати. Друга - помилкові сподівання на те, що юристи та економісти заробляють шалені гроші.

Останні п'ять років ринок працевлаштування не може запропонувати таку велику кількість вакансій за цими спеціальностями, тоді як повару чи сварщику пропонують порівняно велику зарплату.

Ярмарка вакансій, як зазначають організатори заходу, це початок відкритого діалогу та встановлення подальших продуктивних відносин між співробітниками та роботодавцями.


Автор: nikolaev
Прочитали - 211
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать