Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Апаратна нарада у міськрад

ОДЕСА: Апаратна нарада у міськрад

22-10-2018, 21:25
ОДЕСА: Апаратна нарада у міськрад 57 нових тролейбусів та 16 нових трамваїв з’явилися в Одесі за останні два роки. Модернізований трамвай отримав символічну назву “Одіссей”. Нещодавно було презентовано перший в Одесі електробус, створений на основі тролейбуса “Шкода”. Крім того, встановлено тридцять нових зупинкових комплексів та завершено ремонт транспортної розв’язки на 5-й станції Великого Фонтану. Найближчим часом планується запровадження електронного квитка та gps-навігації в автобусах. Також у співробітництві із зарубіжними експертами розроблено план заходів для підвищення безпеки на дорогах.

Як повідомив голова міського департаменту транспорту під час апаратної наради, вартість проїзду в трамваях і тролейбусах Одеси до кінця року сягне п’яти гривень. Але коли саме відбудеться підвищення тарифу, поки невідомо: відповідне рішення має прийняти виконавчий комітет Одеської міської ради.

На апаратній нараді також обговорили підсумки робіт у Грецькому парку, арт-зону якого відкрили для одеситів на День міста. Там встановлено унікальну скульптуру-фонтан, копії давньогрецьких статуй, ліфт, що дозволяє потрапити в парк людям на інвалідних візках. Одним з найважливіших етапів роботи було укріплення схилів, які є частиною історичної спадщини міста. Для укріплення схилів було використано 717 паль, 3000 кубометрів бетону та 400 тонн арматури. Другий етап робіт у парку планується завершити до кінця березня 2019 року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 629
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать