Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: В місті з’являться патронатні сім’ї

ОДЕСА: В місті з’являться патронатні сім’ї

24-10-2018, 19:19
ОДЕСА: В місті з’являться патронатні сім’ї Протягом 2015-2017 років в Одеській області 1356 дітей були вилучені зі своїх сімей, і тільки 20 з них змогли повернутись до рідних домівок. Завдяки патронатній системі діти, які тимчасово позбавлені батьківського піклування, зможуть отримувати увагу та підтримку на період подолання рідними батьками складних життєвих обставин. Патронат над дитиною є розробкою благодійної організації “Партнерство кожній дитині”, яка вже успішно запроваджена в 13 регіонах України. На сьогодні існує 56 патронатних сімей, ще 25 проходять підготовку. Поки що в Одесі немає патронатних сімей, але є охочі долучитися до цієї важливої програми.

Діти можуть перебувати в патронатній родині від 3 до 6 місяців. Якщо за цей період біологічні батьки не відновлюють здатність виховувати дитину, для неї шукають іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку або піклування. Патронатними вихователями можуть стати особи від 35 до 60 років, що мають досвід виховання власних дітей та відповідні потребам дитини житлові умови.

Добровільним помічником вихователя може бути не тільки подружжя. Дозволяється участь дорослого родича, що проживає в одному помешканні з вихователем. Патронатні вихователі отримують зарплатню та кошти на утримання дитини, тому не мають займатися іншою професійною діяльністю. Навчання кандидатів проводить Одеський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Переваги патронату полягають в тому, що робота проводиться не тільки з проблемами дитини. Батьки отримують можливість знайти роботу, вирішити інші проблеми, наприклад вживанням алкоголю, проконсультуватись у психолога і відновити свою спроможність належним чином дбати про своїх власних дітей.


Автор: nikolaev
Прочитали - 440
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать