Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Прем'єра документального телесеріалу «Одеський пантеон»

ОДЕСА: Прем'єра документального телесеріалу «Одеський пантеон»

26-10-2018, 17:27
ОДЕСА: Прем'єра документального телесеріалу «Одеський пантеон» В кінозалі Одеської кіностудії відбулась прем'єра «Пантеона Одеси». Документальний телесеріал під такою назвою було знято кінокомпанією "Південь-фільм" за участі Одеської кіностудії, та за сприяння Департаменту культури і туризму Одеської міськради і Всесвітнього клубу одеситів. Фільм розповідає про відомі постаті південної Пальміри, які знайшли своє упокоєння на 2-му Християнському кладовищі. Матеріалами для сценарію стала 20-ти річна праця істориків, краєзнавців та біографів відомих одеситів. Спільна робота режисера Ігоря Козлова-Петровського за науковцями була направлена на збереження всієї території 2-го Християнського кладовища, як історичного надбання нашого міста.

Режисер серіалу Ігор Козлов-Петровський презентував присутнім перші 3 серії фільму, тривалістю по 20 хвилин кожна. Глядачі побачили не тільки науковців, які розповідають цікаві факти про наших земляків, а й відомих артистів, які своєю участю підтримали цей проект. Фільм розповідає багато цікавого і для пересічних глядачів - історії, легенди, невідомі досі факти та таємниці. Персоналії картини - художники, архітектори, письменники, актори, музиканти, науковці, воєначальники та винахідники.

Крім глядачів на заході була присутня вся команда, завдяки якій народжувався цей серіал, а також почесні гості міста та самої кіностудії.

За словами Режисеру фільма, 3 серії “Пантеону Одеси” стануть тільки початком великого проекту. Попереду, ще багато роботи та багато маловідомих фактів з життя славетних одеситів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 258
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать