Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: «Перший гранд від Українського культурного фонду»

ОДЕСА: «Перший гранд від Українського культурного фонду»

29-10-2018, 20:37
ОДЕСА: «Перший гранд від Українського культурного фонду» Український культурний фонд було створено в березні минулого року. Його робота полягає в пошуку, конкурсному відборі та фінансуванні культурних проектів. Цього року фонд отримав від держави 207 мільйонів гривень. Всього по Україні фонд надав допомогу майже 300 проектам, з них 18 припадає на Одещину.

Проект «Два дні й Дві ночі Нової музики в Одесі» отримав від фонду 489 тис. грн. Як зазначила куратор проекту Кармелла Цепколенко, серед потреб, на які, підуть кошти, є випуск двомовної англо-української книги про фестиваль, а також випуск компакт-дисків з записами українських та закордонних виконавців. Особлива увага приділена виконанням закордонними музикантами творів сучасних українських композиторів.

Сумісний проект Одеського та Національного художніх музеїв «Репресоване мистецтво» отримав від фонду 313 тис. грн. Куратор проекту Марія Целоєва розповіла, що мета проекту – проведення виставки українських художників-авангардистів кінця 30-х років ХХ ст., творчість яких була заборонена в радянські часи, а частина митців була репресована. Кошти проекту знадобились на перевезення, страхування і виставку картин.

Міжнародна театральна лабораторія-конкурс «Відкриті двері-2018» отримала гранд майже на 300 тис грн. Проект реалізовується в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеші при співробітництві з міжнародною благодійною організацією Open Doors. Директор театру Оксана Бурлай зазначила, що основне призначення коштів – пошук та відбір режисерських робіт, а також їх постановка. Переможцями конкурсного відбору стали роботи українського режисера Олександра Баркара та режисеру з Естонії Яніки Коппел.

Всього на проекти Одещини Український культурний фонд виділив 10,5 млн. грн.


Автор: nikolaev
Прочитали - 427
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать