Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Посилити охорону морських кордонів України

ОДЕСА: Посилити охорону морських кордонів України

31-10-2018, 20:39
ОДЕСА: Посилити охорону морських кордонів України По визначенню представників Державної прикордонної служби України, сьогодні, в умовах активізації застосування сил та засобів Чорноморського флоту РФ, морська діяльність нашої країни в Азово-Чорноморському регіоні потребує серйозного захисту. Саме з метою забезпечення максимально ефективного та оперативного виконання завдань та програмних положень, у відповідності до динаміки розвитку обстановки на морському кордоні та в зоні відповідальності морської охорони, Регіональне управління морської охорони ініціювало залучення іноземних партнерів. В рамках круглого столу, що відбувся в Одесі, обговорювались перспективи обміну досвідом, можливостями та потенціалом з іноземними колегами. Це, на думку фахівців, дозволить українським підрозділам морської охорони у найстисліші терміни досягнути відповідного рівня забезпечення та виконання завдань у відповідності до викликів сьогодення.

Як підкреслив голова Державної прикордонної служби, сьогодні прикордонне відомство України продовжує активно реформуватися в усіх сферах своєї діяльності, у тому числі - морських підрозділах. Також закладено курс на Європейську інтеграцію для створення єдиного безпекового простору. У 2018 році було створено Управління морської охорони Держприкордонслужби. З програмою розвитку Морської охорони на період 2019- 2021 років українських та іноземних партнерів ознайомив начальник Регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби України, контр-адмірал Олег Костур.

Практично на новий керівний орган покладено організацію, аналітику, планування та впровадження відповідних рішень щодо охорони державного кордону в Чорному, Азовському морях та на річці Дунай. У планах також створення Центра технічного забезпечення та потужної ремонтної бази кораблів в Одесі. Дуже важливим і чи не найфінансовомістким є поетапне оновлення корабельно-катерного складу загону Морської охорони, проведення його модернізації шляхом оснащення сучасними зразками озброєння і техніки. Актуальним також є запровадження сучасного обладнання для висвітлення надводної обстановки, систем передачі інформації про морську обстановку в форматі “корабель – корабель”, “корабель – берег”, запровадження використання для охорони державного кордону безпілотних плавальних засобів, розгортання пунктів тимчасового базування угруповань Морської охорони на Азово-Чорноморському узбережжі.

Держприкордонслужба має багаторічний досвід плідної співпраці із Посольством США в Україні і сподівається на розширення кола міжнародної взаємодії. Так, завдяки підтримці міжнародних фахівців, сьогодні відбувається якісне навчання українського морського спецназу за загальною програмою дозору, та підготовка фахівців-водолазів. Досвід американських та грузинських коллег буде застосований при розгортанні українських підрозділів морської охорони. За словами Голови державної прикордонної служби Петра Цигикала - Україна буде посилювати потужність та протидію на своїх кордонах на Чорному та Азовському морях, а спільні дії з досвідченими морськими державами є запорукою єдиної та спільної безпечної Європи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 176
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать