Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Розгляд проектів для реалізації за кошти громадського бюджету

Одеса: Розгляд проектів для реалізації за кошти громадського бюджету

2-11-2018, 20:03
Одеса: Розгляд проектів для реалізації за кошти громадського бюджету На останньому засіданні бюджетної комісії міської ради було вирішено долю дванадцяти проектів, які раніше були відправлені на доопрацювання. Зокрема, на засіданні схвалили 3 освітні проекти: “Цифрові лабораторії”, “Освітні технологія майбутнього”, та “Мінілаб”, комп’ютерна лабораторія в Суворовському районі. Також комісія одноголосно схвалила проект створення кают-компанії на базі бібліотеки імені Паустовського. Цей проект має на меті об’єднати моряків, курсантів, художників та поетів, що присвячують свою творчість морю.

Комісія відхилила проекти, що не були належним чином підготовлені, або не відповідали вимогам громадського бюджету. Серед “відставників” - проекти музичного фонтану біля Оперного театру, та територія відпочинку у міському саду. На думку фахівців, запропонований дизайн території відпочинку не відповідає загальному ансамблеві Міського саду. Незважаючи на те, що члени комісії спершу мали великі сумніви, позитивний висновок отримав проект вуличної арт-галереї, яка дасть можливість демонструвати репродукції картин відомих художників, а також роботи сучасних митців.

Усього з 95 запропонованих одеситами проектів категоричну відмову отримали тільки 24. В цьому році було подано невелику кількість малих проектів, тому на сесії міської ради було прийняте рішення внести певні зміни. З метою збереження конкурсу частину коштів, виділених на реалізацію, перенаправили на реалізацію великих проектів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 464
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать