Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Навчання ДСНС на Гагарінському плато

ОДЕСА: Навчання ДСНС на Гагарінському плато

2-11-2018, 20:05
ОДЕСА: Навчання ДСНС на Гагарінському плато За останні роки пожежі в Одесі стали настільки частими, що це вже нікого не дивує/ Причому мало не щодня спалахує і в старих будинках і в новобудовах. Причини цього явища можна перераховувати довго, а вот запобігти можна професійно підготовленими рятувальними бригадами міста. Тож для проведення своїх тактико-спеціальних навчань головне управління ДСНС України в Одеській області обрало будівлю за адресою Гагаринське плато 5\2 . Саме в цій багатопоерхівці у 2015 році вже була пожежа, яка зайнялася від випадково залишеного будівниками загоряння. Тоді, 3 роки назад, в будинку не було взагалі ніякої противопожежної безпеки, адже дім знаходився на стадії недострою. Сьогоднішні навчання були проведені з ціллю перевірки готовності перед заселенням жильців.

Самі пожежники вимушені були зізнатися, що ширина проїздів, на жаль не дає можливості для маневрів спецьтехніки. Черезте рятувальники вимушені були прокладати магістральні лінії на значну відстань. Пожарного гідранту на території комплексу також немає, тож тягнути рукави прийшлось з сусідньої новобудови. Згідно з легендою навчань - загоряння сталося на 12-му поверсі, на площі в 200 квадратних метрів. Ускладнювало стан, за легендою, те, що ліфти будинку були заблоковані, а в одному з них застрягли люди.

Мешканці прилеглих будинків, як і ті хто придбав житло у незданному допоки що будинку на Гагарінському плато, збентежені перспективою заставлених проїздів, вузьких доріг, що майже унеможливлює доступ машин пожежної безпеки. Чиновники заспокоюють.

До 2020-го., попереду ще паперова тяганина з утвердженням пожежного депо. А поки навчання, які проходили з дворової частини дому показали, що пожежна машина з драбиною не може заїхати у подвір'я через бетонні тумби, які встановлені без дозволу, та й в самому дворі їй стати було б ніде, через дитячий майданчик. Отже, людей мали б евакуювати з 12-го поверху мабуть по сходах. До речі, з торця будівлі машина б взагалі не під`їхала через чергове будівництво, залишається лишень сподіватися, що з тієї сторони пожежі до 2020 року не буде.

Статистика приведена за 10 місяців 2018 року. Та під час навчання на Гагарінському плато було залучено 4 одиниці основної та 4 одиниці спеціальної пожежно-рятувальної техніки, та 38 чоловік особового складу. Після Аркадії рятувальники поїхали проводити подібні навчання у жилому масиві “Райдужний” та у комплексі “Диво-місто”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 209
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать