Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Робити кар’єру з молоду

ОДЕСА: Робити кар’єру з молоду

2-11-2018, 20:07
ОДЕСА: Робити кар’єру з молоду 14-й ярмарок вакансій, який було організовано для студентів одеських вишів, пропонував різні варіанти працевлаштування для студентів усіх факультетів. Учнівська молодь мала змогу поспілкуватись з представниками успішних компаній, дізнатись про вимоги роботодавців та особливості професії, а також, як то кажучи… не “відходячи від каси” заповнити анкети.


Серед присутніх на ярмарці роботодавців були і представники Нацгвардії України. Студентам пропонували обрати контрактну службу, службу у військовому резерві, або ж навчання в академії Національної гвардії. Як зауважив інспектор з відбору військовослужбовців контрактної служби, в цьому році значно збільшилась кількість охочих вступити до лав Нацгвардії серед студенток.

Неабиякий особистий інтерес викликали у студентів вакансії в аудиторських компаніях та банках, а також IT- компаніях, що займаються розробкою програмного забезпечення. Деякі організації пропонують студентам пройти стажування ще під час навчання, щоб спробувати свої сили та набратись досвіду до закінчення університету.

Хоча студенти переконані, що зможуть влаштуватись за професією, не виключають і можливості отримати досвід роботи за іншими спеціальностями. Організатори Дня кар’єри вважають, що завдяки ярмарку вакансій реально знайти перспективну роботу з можливістю подальшого працевлаштування у великих міжнародних організаціях.


Автор: nikolaev
Прочитали - 193
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать