Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: 19-й Форум Чорноморського прикордонного співробітництва

ОДЕСА: 19-й Форум Чорноморського прикордонного співробітництва

7-11-2018, 20:32
ОДЕСА: 19-й Форум Чорноморського прикордонного співробітництва Форум Чорноморського прикордонного співробітництва розпочав свою роботу в Одесі. У Форумі беруть участь керівники прикордонних та берегових охорон прибережних країн Чорноморського регіону, зокрема України, Румунії, Туреччини, Грузії і Болгарії. Під час зустрічі Україна урочисто прийняла головування Форуму від Румунії на наступний рік. Після чого румунська сторона подякувала країнам-учасникам за плідну співпрацю.

Сторони обговорили такі актуальні питання, як протидія міжнародному тероризму, контрабанді наркотиків і зброї. Головною метою Форуму є раннє виявлення незаконних дій та забезпечення безпеки судноплавства у Чорному морі. До речі, одну зі сторін форуму - Російську Федерацію – з огляду на недотримання нею своїх зобов'язань і порушення норм міжнародного права на зустріч запрошено не було. Але це питання учасники Форуму увагою не обійшли. Керівники делегацій рішуче засудили порушення норм міжнародного права з боку Російської Федерації. За словами Петра Цигикала, Державна прикордонна служба України бере активну участь у протидії подібній агресії.

Одним з найважливіших питань, які вимагають консолідації зусиль усіх учасників, є боротьба з несанкціонованими судозаходами та нелегальною міграцією на шляхах морського сполучення.

Нагадаємо, що Україна втретє приймає Форум Чорноморського прикордонного співробітництва. В рамках Форуму регулярно проводяться засідання робочих груп, відбувається системний обмін інформацією про ситуацію на морі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 320
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать