Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Затверджено графік проведення ЗНО - 2019

ОДЕСА: Затверджено графік проведення ЗНО - 2019

7-11-2018, 20:36
ОДЕСА: Затверджено графік проведення ЗНО - 2019 Міністерством освіти України вже затверджено графік проведення Зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Відповідно до наказу, ЗНО відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови. Загалом основні умови та проведення ЗНО не будуть кардинально відрізнятися від оцінювання 2018 року, зауважив директор Одеського центру оцінювання якості освіти, Анатолій Анісімов.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти у 2019 році будуть зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов'язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України та ще один предмет з переліку. Для визначення результатів ЗНО-2019 з кожного предмета буде встановлено “пороговий бал”, тобто та кількість балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники які не подолають “поріг”, не зможуть використати результати ЗНО для вступу до вищого навчального закладу. Усі інші абітурієнти отримають оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі до вишу.

Пробне тестування для учасників, как і у минулому році, буде платним. Що стосується основного тестування, то реєстрація почнеться з 5 лютого і триватиме до 25 березня. Основна сесія тестування почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період, зокрема учасники ООС, особи з окупованих та непідконтрольних Україні територій, - триватиме з 3 до 20 травня 2019 року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 442
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать