Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Тиждень рідної мови в ОННБ

ОДЕСА: Тиждень рідної мови в ОННБ

7-11-2018, 20:38
ОДЕСА: Тиждень рідної мови в ОННБ День Української мови та писемності в нашій країні відзначається 9 листопада. До цього дня в Одеській національній бібліотеці проходить традиційний тиждень мови. В рамках заходу з 6 по 12 листопада для читачів відкрила свої двері книжково-ілюстративна виставка “ Українська мова - духовна основа народу”. В рамках виставки було презентовано найвідоміші видання джерел українського слова: стародавні літописи, український фольклор та український етнос; найновіші наукові видання з української філології та інші збірники.

У рамках заходу з доповідями також виступили провідні науковці міста. Послухати цікаві лекції та доклади до читальної зали бібліотеки прийшли студенти філологи різних вищих навчальних закладів Одеси.

Крім того, 8 листопада в рамках тижня мови в Науковій бібліотеці пройде радіоогляд експозиції нових надходжень з українського мовознавства із книжкового фонду ОННБ. А 12 листопада відбудеться засідання клубу молодого науковця “Українська мова в просторі та часі світового мовознавства” на базі Одеського педагогічного училища.


Автор: nikolaev
Прочитали - 342
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать