Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Прем'єра фільму “Дзідзьо: перший раз”

ОДЕСА: Прем'єра фільму “Дзідзьо: перший раз”

8-11-2018, 17:13
ОДЕСА: Прем'єра фільму “Дзідзьо: перший раз” В Одесі пройшла прем'єра нового фільму “Дзідзьо перший раз”. Презентувати свій фільм музикант, режисер та продюсер Михайло Хома приїхав до Пальміри разом з виконавицею головно ролі Ганною Тихомировою. Подробиці з одеської прем'єри фільму дивіться далі у ексклюзивному інтерв'ю Ольги Глечик для Південної Хвилі.

Дзідзьо в Одесі. Музикант та режисер приїхав щоб презентувати в одному з кінотеатрів міста свій новий фільм “Дзідзьо перший раз”. До зустрічі зі своїми фанатам команда Дзідзьо підготувалась заздалегідь. Окрім постерів та календарів з автографами Михайло Хома привіз подарунки фанатам, та разом з глядачами переглянув свій фільм. На презентацію він приїхав разом з виконавицею головної ролі Квітки Ганною Тихомировою, та виконавчим продюсером Діаною Юраш. Глядачі скористалися нагодою поспілкуватися з автором фільму та завалили його питаннями: про фільм, бороду, особисте життя, та навіть поцікавились здоров'ям кішки.

За сюжетом фільму, Дзідзьо не встигає на рейс до Португалії, де його чекала мама та незнайома дівчина Зоряна, з якою хотіла познайомити мати. Легковажність сина розгнівала матір і вона відправила сина жити в село, де розпочинається нове життя Дзідзьо. Фільм є другою частиною пригод дивакуватого простака. Проте у другій частині, як зізнався сам Михайло Хома, він намагався бути іншим, більш ліричним та все таким же кумедним.

Вся історія фільму максимально наближена до реального життя музиканта: в зйомках брала участь мати Михайла Хоми, яка насправді вже 20 років живе та працює у Португалії. Зйомки фільму проходили в рідному селі Михайла, у рідній хаті актора. Сам Дзідзьо виступив не тільки актором та режисером картини, а ще й продюсером та сценаристом.

Для виконання головної ролі Квітки, коханої Дзідзьо, було запрошено молоду актрису Ганну Тихомирову. За словами виконуючого продюсера картини, на роль Ганни претендували більш відомі актори, та навіть співачки. Було розглянуто близько 700 портфоліо, проте чуття Михайло підказало, що образ повинен бути саме таким ніжним, якому відповідала актриса - початківець..

На українську прем'єру фільму, яка відбулась в Києві 24 жовтня, прийшли багато українських селебрітіз. При бюджеті в 12 млн грн., які повністю були вкладені власне Дзідзьо та співпродюсером Анатолиєм Безухом, касові збори лише в перший вікенд склали близько 9 млн. грн. До речі, перший фільм “Дзідзьо контрабас” здобув у прокаті 22 млн. грн. Додамо, що цей фільм вперше в Україні демонструвався і для людей з проблемами зору або слуху. На прем'єрі у Харкові, Києві та Львові фільм був показаний з субтитрами та супроводжувався тіфлокомментарями (додаткова аудіодоріжка з детальним описом того, що відбувається на екрані).

В Одесі поки що фільм було показано традиційно, та команда Дзідзьо не виключає можливості додаткових спеціальних показів. Крім того, відомо що під час прем'єри фільму у Харкові музикант зустрівся зі школяркою Діаною, якій представники батьківського комітету влаштували булінг через те, що її батьки на здають гроші до фонду класу. Михайло Хома особисто підтримав дівчину та запросив на перегляд фільму, висловивши своє обурення стосовно булінгу у школі, та підкреслив, що “тепер дівчина є його особистим другом і хто її образить буде мати справу з Дзідзьо”. Ось такий він, кумедний на екрані, да душевний у повсякденному житті Дзідзьо.


Автор: nikolaev
Прочитали - 346
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать