Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Мобільний додаток допоможе заощадити на опаленні

ОДЕСА: Мобільний додаток допоможе заощадити на опаленні

8-11-2018, 20:14
ОДЕСА: Мобільний додаток допоможе заощадити на опаленні В рамках проекту «Прозора енергетика» аналітичним центром DiXi Group було презентовано останні наробки в цьому напрямку. Проект аналітичного центру був фінансово підтриманий Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшенням фінансової прозорості в енергетичному секторі України. Сьогодні автори проекту розробили нові корисні додатки для споживачів. Насамперед онлайн карти енергетичного сектору, які уточнюють рух потоків ресурсів, сировинних, від моменту виробництва (імпорту) до споживання. А також, зручний сервіс електронної розсилки запитів до органів влади у секторі енергетики, мобільний додаток “Енергетика онлайн” а також інші корисні для споживача додатки.

Автори мобільного додатку, який планується запустити через декілька тижнів, стверджують, що завдяки їх розробці можно буде з великою точністю розрахувати свій тариф, а також заощадити на опаленні при встановленні двозонного лічильника. Додаток також зможе обчислювати розмір субсидії та інших пільг, які допомагають в заощадженні. Для запрошених гостей заходу: представників громадських організацій, депутатів облради та приватних компаній, було запропоновано залучатися до роботи проекту онлайн, через електронну пошту та інші додатки за - для діалогу між споживачем і поставщиком послуг.

Проект «Прозора енергетика” постійно здійснює інформаційну підтримку круглих столів, бізнес-форумів, конференцій, семінарів, виставок, засідань, інших подій, пов’язаних з енергетичною тематикою. Та предоставляє в відкритому доступі ресурс з ексклюзивною інформацією, здійснюючи розсилку через власну базу контактів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 174
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать