Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Монумент “Крила Перемоги” капітально відремонтують

ОДЕСА: Монумент “Крила Перемоги” капітально відремонтують

8-11-2018, 20:18
ОДЕСА: Монумент “Крила Перемоги” капітально відремонтують Найвищій в Одесі монумент “Крила перемоги” було збудовано в Одесі в 1984 році до сорокової річниці визволення Одеси від румунсько-німецьких окупантів. Отже у наступному році монументу виповниться 35 років. Стела давно потребувала оновлення: на обеліску з’явились тріщини, почало обвалюватись декоративне покриття, що становило серйозну небезпеку для пішоходів. До таких проблем призвела вібрація споруди від сильних поривів вітру. Та й рух транспорту на цій площі надто інтенсивний. Фахівці визнали пам’ятник аварійним та рекомендували розпочати ремонтні роботи.

Щоб уникнути небезпеки для перехожих, на площі 10 квітня встановили огорожу, до якої не рекомендується наближатись на відстань менше 10 метрів. Планується зміцнення конструкції та повна заміна покриття обеліску. Поки що невідомо, скільки коштуватиме ремонт. Роботи триватимуть до кінця березня.

Займатися відновленням обеліску, висота якого становить 36 метрів, буде КП “Сервісний Центр”. До 10 квітня - річниці звільнення міста від фашистських загарбників, один з найвідоміших пам’ятників Одеси планується повністю оновити.


Автор: nikolaev
Прочитали - 172
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать