Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Міжнародне свято веселих та винахідливих

ОДЕСА: Міжнародне свято веселих та винахідливих

8-11-2018, 20:19
ОДЕСА: Міжнародне свято веселих та винахідливих 8 листопада відзначається Міжнародний день Клубу веселих та винахідливих. Жителі колишнього Радянського Союзу обожнюють цю іскрометну гру, а отже і це свято. Для них не має значення офіційне воно чи ні. Гра в КВВ стала прекрасним стартовим майданчиком в кар'єрі багатьох її учасників. Серед популярних телеведучих, режисерів і гумористів напевно знайдуться ті, хто починав свою діяльність саме у цій командній грі. Звісно, серед них багато одеситів, бо наше південне місто завжди було постачальником тонкого гумору та веселих посмішок.

Центр культури Одеського Національного університету виховав кілька поколінь кмітливих і дотепних людей, які й сьогодні не уявляють своє життя без КВВ. Цій незабутній феєрверк веселощів і гумору почався ще з кінця 80х років минулого сторіччя. Тоді гордістю міста стала яскрава та унікальна команда Джентльменів ОНУ, яка створювалась із викладачів та студентів різних факультетів. Багаторічний керівник Центра культури ОНУ Едуард Чечельницький на своєму посту вже 56 років, але й досі з повагою згадує запис першої програми у травні 1986 го року за участю одеських Джентльменів. У ті часи все місто пишалося досягненнями своїх улюбленців, переможців ями багатьох турнірів в межах колишнього СРСР. Команда “Джентльменів ОНУ” користувалася шаленою популярністю.

“Джентльмени ОНУ” блискуче пародіювала відомі серіали та програми. Виступи збірної відрізнялися яскравою сатирою та традиційним одеським гумором. На жаль, сьогодні багато колишніх гравців живе та працює за межами не тільки Одеси, а й України. Переважна більшість з них отримали безцінний досвід, беручи участь в житті цього клубу, який сприяв їм і надалі добиватися успіхів і будувати свою кар'єру в суто позитивних тонах. Дмитро Шпинарьов один з перших гравців знаменитих Джентльменів, вже 32 роки грає в КВВ.

В Україні вже п’ятий рік існує проект під назвою "Ліга сміху". Це не звосів продовження КВВ, скоріше його різновид, але ця гра надає нові можливості для української молоді. За цей час, за словами Дмитра Шпинарьова, з’явилася ціла низка яскравих зірок, які все впевненіше роблять кроки на сценах Одеси і України. Сьогодні рух Клубу Веселих і кмітливих приваблює все більше молодих і талановитих акторів і авторів, хореографів і режисерів, редакторів і ведучих, а також безліч абсолютно не байдужих до цього руху людей.

Сучасні теми для жартів - це відомі політики і шоумени, сімейні та гендерні проблеми а також відносини між поколіннями. Як вважають самі гравці, успіх жартів - це їх несподіваний фінал, або двозначність, тому що жарти завжди повинні не тільки веселити, але й дивувати глядача. Також фішки сучасного КВВ - це каламбури, випадкові застереження або «прийоми віддзеркалювання» - які надають широкі можливості для тренування і підготовки практично необмеженого числа дотепів.

Приємно відзначити, що КВВ-шники - унікальні люди, які в непростих реаліях сьогодення в Україні зберігають здатність бачити або створювати смішне.

До речі, фінал найближчої гри “Ліги Сміху” за участю найтоповіших українських команд відбудеться в Одесі вже 18 грудня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 179
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать