Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Запорука чоловічого здоров'я - профілактика онкозахворювань

ОДЕСА: Запорука чоловічого здоров'я - профілактика онкозахворювань

9-11-2018, 20:22
ОДЕСА: Запорука чоловічого здоров'я - профілактика онкозахворювань Проблема онкологічних захворювань передміхурової залози сьогодні як ніколи актуальна у всьому світі. Останні статистичні дані стверджують, що кількість захворювань цією небезпечною хворобою зросла майже вдвічі. Що стосується України, то в порівнянні з даними 10-річної давнини кількість захворювань збільшилась майже в півтора рази. І, як зауважив головний позаштатний уролог департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради, під час конференції присвяченій чоловічому здоров'ю, статистика по Україні складає 40-42 випадків на 100 тисяч населення. Майже такі самі данні простежуються зокрема і в Одеському регіоні.

З 2015 по 2018 рік в Одесі було проведено 26 тисяч медичних досліджень. З яких було виявлено приблизно 2,5 тисячі випадків, коли рівень PSA, тобто рівень предміхурового специфічного антигену, був підвищеним. Для таких пацієнтів після проведення додаткових досліджень рекомендується проведення гістологічного дослідження предміхурової залози для остаточного діагнозу.

Під час прес-конференції лікар зауважив, що віковий пласт пацієнтів, які знаходяться у зоні ризику, найчастіше після 50-ти років. Проте рак з кожним роком молодшає. Запобігти хворобі можна тільки вчасно проведеній профілактиці та виявленню хвороби на ранніх стадіях. За для цих цілей в місті з 2015 року існує ряд державних програм, та зокрема безкоштовний скринінг раку передміхурової залози для всіх пацієнтів в таких медичних установах як: 1, 6 та 20 міські поліклініки та 5 і 10 міські клінічні лікарні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 192
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать