Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: В місті відбудеться незвичний конкурс краси

ОДЕСА: В місті відбудеться незвичний конкурс краси

9-11-2018, 20:23
ОДЕСА: В місті відбудеться незвичний конкурс краси Як повідомили автори проекту, конкурс Краси “Міс Ліберті“ проходить за ініціативою Благодійного фонду сприяння розвитку творчості дітей та молоді «Astra Stella, Одеського дипломатичного клубу, та модельного агентства Mysse Agency Models. У відбірковому турі участь будут приймати дівчата віком від 15 ти до 23х років, які відповідають вимогам конкурсу - бути з неблагонадійної або соціально незахищеної сім’ї, мати модельні параметри та зріст від 175 см. Головним консультантом виступить власник модельного агентства Mysse Agency Models Володимир Фабіано.

Дівчатам - учасницям не требу буде хвилюватися з приводу свого зовнішнього вигляду. Організатори “Міс Ліберті” запрошують різні українські і зарубіжні бренди одягу і аксесуарів для підтримки конкурса. Конкурс краси надає дівчатам можливість не тільки спробувати себе у ролі моделей, а й стає шансом отримати роботу в професійних модельних агентствах за кордоном. Так, за підсумками останнього конкурсу, який відбувся у Чорноморську, Влада Коломієць отримала контракт -запрошення в Італію, а Олена Солдатенко - в Індію. Також за словами організаторів, усі учасниці конкурсу навесні 2019 року поїдуть на відпочинок до Туреччини.

Під час підготовчого періоду конкурсантки візьмуть участь в репетиціях з хореографії. Також їм будуть надані рекомендації від організаторів конкурсу, б’юті - фахівців, та режисера-постановника. Фінал конкурсу, та з шоу-програма заплановані на 4 грудня в одеському Урбан-мюзик холлі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 243
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать