Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » КИЇВ: 7 засідання Ради регіонального розвитку

КИЇВ: 7 засідання Ради регіонального розвитку

12-11-2018, 20:52
КИЇВ: 7 засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада в Киеві, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України Петра Порошенка пройшло сьоме засідання Ради регіонального розвитку. У засіданні беруть участь голови обласних, районних та міських рад, обласних та районних державних адміністрацій, голови ОТГ, представники органів місцевого самоврядування. Серед запрошених – голова одеської облдержадміністрації максим Степанов, голова обласної ради Анатолій Урбанський, та міський голова Одеси Генадій Труханов.

Головні питання порядку денного засідання Ради – «Консолідація заради розвитку», зокрема питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, армії, української ідентичності та «Регіональний простір: новий вимір», у тому числі історії успіху в регіонах, плану дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.

У своїй промові до зібрання Президент України Петро Порошенко закликав не гальмувати на місцях процеси децентралізації та об’єднання громад й спрямовувати усі сили задля об’єднання заради благополуччя нашої держави. «Ми маємо максимально стимулювати подальше об’єднання територіальних громад в державі. Усі територіальні плани громад мають бути сформовані до кінця 2019 року. Наше завдання – передати підростаючому поколінню українців успішну й процвітаючу Україну», – наголосив Петро Порошенко.

У своєму виступі на Раді регіонального розвитку Петро Порошенко поставив вимогу щодо підписання законопроекту про кошторис країни на наступний рік. Якщо в проект бюджету України на 2019 рік не будуть закладені всі необхідні видатки на виплату субсидій за комунальні послуги для населення, «я бюджет не підпишу - заявив президент України, наголосивши, що це не просто прохання до урядовців і Верховної ради, а пряма вимога.

Також Президент наголосив, що українські громадяни заслуговують на отримання якісних послуг в області медицини, освіти та соціальної сфери.

«Більшість громад в Одеській області підтримали проведення Реформ місцевого самоврядування. Децентралізація надає можливість селам, селищам та містам Одеської області самостійно обирати вектор свого розвитку. Ті громади, хто з самого початку почав об’єднуватися в ОТГ відчули підтримку суттєву матеріальну підтримку держави, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський. В своему слові керівник області максим Степанов розповів про реалізацію медичних та освітніх проектів в Одеському регіоні. Президент Петро Порошенко ініціював виділення наступного року 3 млрд грн на підключення сільських шкіл до інтернету та придбання шкільних автобусів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 359
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать