Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Тарифи на опалення буде підвищено

ОДЕСА: Тарифи на опалення буде підвищено

12-11-2018, 20:52
ОДЕСА: Тарифи на опалення буде підвищено У центрі Одеси потеплішає. В житлові будинки Приморського району починає надходити тепло, оскільки котельні центральної ТЕЦ вже запущені комунальниками. За словами Івана Донченко, директора КП “Теплопостачання міста Одеса”, теплоелектроцентраль розпочала роботу ще в суботу. Подача тепла до усіх об’єктів, підключених до Одеської ТЕЦ, розпочнеться протягом кількох днів. Всі інші районні котельні вже забезпечують теплом житлові будинки.

Як заявив директор КП “Теплопостачання міста Одеса”, підвищення тарифів на опалення можна очікувати вже протягом цього опалювального сезону. За його словами, така міра вкрай необхідна, щоб забезпечити прибуткове функціонування підприємства. За пропозицією фахівців, тарифи можуть бути підвищені на 72 %. Однак відповідне рішення має прийняти виконавчий комітет Одеської міської ради після проведення суспільних слухань.

Нагадаємо, проект про підвищення тарифів з’явився на сайті мерії минулого тижня. Згідно з ним, для населення 1 гігакалорія тепла зросте до 1888 грн 67 копійок, тобто, на 54%. Одесити, у яких немає будинкових чи квартирних лічильників, згідно з проектом, повинні будуть платити 52 грн 92 копійки за квадратний метр замість 30 грн 76 копійок. Проти такого різкого підвищенням тарифів вже висказався прем'єр міністр України Володимир Гройсман.

Директор департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Віктор Кузнєцов повідомив, що в Одесі демонтують незаконно встановлені огорожі, бетонні блоки та шлагбауми, що перешкоджають нормальному руху пішоходів та транспорту. За його словами, найбільшою проблемою є так звані “лежачі поліцейські”, переважна більшість яких встановлені несанкціоновано. Крім того, після їх демонтажу пошкоджується дорожнє покриття. У 2018 році було демонтовано 47 таких засобів примусового обмеження швидкості.

Віктор Кузнєцов також повідомив, що за останні 10 місяців департаментом муніципальної безпеки були демонтовані незаконні споруди на пляжах міста. Це пляжні комплекси на 10-й та 13-й станції Фонтану, а також у дендропарку “Лузанівка”. Директор департаменту муніципальної безпеки попередив, що протягом наступного сезону також будуть проводитись перевірки. Усі споруди без відповідних дозволів будуть демонтовані.


Автор: nikolaev
Прочитали - 347
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать