Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Художня виставка «Чорномор'я»

ОДЕСА: Художня виставка «Чорномор'я»

12-11-2018, 20:54
ОДЕСА: Художня виставка «Чорномор'я» До експозиції увійшли понад 30 робіт учасників творчого симпозіуму «Мелодії степів та моря», куратором якого виступив заслужений художник України Михайло Пархоменко. Дві групи художників відправились у справжню творчу експедицію: відвідали загадковий острів Зміїний та унікальні куточки Овідіопольского району, щоб відобразити у своїх полотнах сучасний погляд на історичне минуле.

Серед відомих художників, які представили свої роботи, були Бернар Робер, Катерина Рудакова, Володимир та багато інших. Джерелом натхнення митців стали мальовничі пейзажі Одещини та історія нашого краю. В полотнах органічно переплелися давньоримські мотиви та тенденції сучасного мистецтва.

Відкриття виставки приурочили до Дня працівників культури та майстрів народної творчості. Організаторами заходу виступили громадська організація “Союз майстрів — Берег Овідія” спільно з Міською художньою галереєю. Надихнутися роботами митців можна буде до 5 грудня у Свято-Архангело-Михайловському жіночому монастирі. Вхід до галереї вільний для всіх охочих.


Автор: nikolaev
Прочитали - 565
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать