Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Свято робітників сільського господарства

Свято робітників сільського господарства

16-11-2018, 17:31
Свято робітників сільського господарства Аромат свіжого хліба та парного молока, в які вкладена душа - знайомі та близькі усім з дитинства. Тому з повагою і пошаною в Україні з 1993 року святкується День працівників сільського господарства або День аграрія. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їз пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Україна обдарована багатими на чорнозем, родючими землями. Крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, не тільки як один з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активну політичну та геополітичну складову життєдіяльності українського суспільства.

З професійним святом всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі,- у Літературному музеї привітали керівники одеської облдержадміністрації, та обласної ради, нагородивши аграріїв грамотами та почесними відзнаками за багаторічну та плідну працю.

Сьогодні в Україні питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення є одними з найактуальніших. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність нашої держави та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності. Також сільгосппродукція на сьогодні становить 40% експорту України.

Представники облдержадміністрації не тільки тепло привітали аграріїв з попереднім святом, але й висловили надію, що що керівники сільгосппідприємств та й усе населення України й надалі будуть цінувати і шанувати нелегку працю працівників сільського господарства.


Автор: nikolaev
Прочитали - 244
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать