Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Телевізійників привітали зі святом у НСЖУ

Телевізійників привітали зі святом у НСЖУ

16-11-2018, 20:44
Телевізійників привітали зі святом у НСЖУ 16 листопада в Україні відзначили День працівників радіо, телебачення і зв'язку. На честь свята, в Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України відбулося нагородження представників регіональних ЗМІ.

Телерадіокомпанія “Південна Хвиля” також не залишилась поза увагою. За сумлінну працю на лоні тележурналістики каналу вручили почесну нагороду Загальнонаціонального конкурсу “Українська мова - мова єднання”. Привітав присутніх та вручив нагороди голова обласної спілки НСЖУ Юрій Работін разом з головою Національної спілки журналістів України Сергіем Томіленко.

Загалом нагороди отримали більше десятка міських та декілька районних телеканалів Одеської області, таких як телеканал міста Чорноморськ та телерадіокомпанія міста Овідіополь. Крім того вручили святкові нагороди журналістам Одеси, а нові члени спілки журналістів отримали посвідчення.

Крім святкових слів та подяки усім журналістам України побажали берегти себе, захищати свободу слова, а політики щоб поважали п'яту владу та реагували на матеріали, що викривають корупцію, та кримінал.

Присутні відмітили, що в Україні є талановиті журналісти, які постійно працюють над тим, щоб свобода слова в країні була саме такою, якою ми її бачимо в Європейських країнах. Коли влада миттєво реагує після будь якого опублікованого гострого матеріалу. Національна спілка журналістів України завжди буде стояти на бороні журналістів, захищати їх права та добиватися повноцінного дотримання цих прав, та безпеки журналістів, що останнім часом, на жаль, стало актуальним питанням.


Автор: nikolaev
Прочитали - 243
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать