Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Відкрився форум “Туристичний потік 2018”

Відкрився форум “Туристичний потік 2018”

20-11-2018, 18:44
Відкрився форум “Туристичний потік 2018”Південна Пальміра знову стала майданчиком зустрічі бізнесу туристичної сфери. На цей раз у фокусі опинилось не місто, як зазвичай, а область. Форум “Туристичний Потік 2018” відкрив свої двері завдяки організаторам: Центру інформаційної підтримки бізнесу в Одесі, створеному на базі Одеської регіональної торгово-промислової палати у рамках ініціативи TU4Business Європейського Союзу при підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку. Задачею зустрічі стало організація дискусії між владою та бізнесом у питанні оптимізації та раціоналізації туристичних потоків в Одеську область.

Як зазначила Тетяна Маркова, Одесса - це місто яке знаходиться на передовій у розвитку власного туризму. Взявши участь у 12-ти міжнародних виставках в минулому році, цьогоріч місто не планує знижувати набраних темпів, та активно включилося у розвиток “Диджитал туризму”. На сьогодні Одеса - єдине місто в Україні, яке володіє 3Д маршрутами та спеціальними 3Д окулярами, що отримало європейське визнання. Проте, при такій просунутості та переповненості міста туристами у розпал сезону, область все ще пасе задніх у туристичній сфері. І форум повинен змістити цей фокус. Участники форуму в ході зустрічі обговорять такі важливі питання як: результати туристичного сезону 2018 для регіону, розвиток туристичних маршрутів на Одещині, та його ефективне просування у світі, готелі та хостели - сезонність та циклічність, та головне - транспортне забезпечення туризму в регіоні і багато інших питань.

В рамках форуму організовані та відбудуться зустрічі з провідними консультантами Києва та інших міст України, які допоможуть представникам ОТГ в організації туристичного потоку області. Як зазначають самі організатори, туризм в області не повинен замикатися тільки на якості готелю та самих маршрутах, а повинен розглядатися у комплексі - від велопробігів до екотуризму, підключаючи до цього різні сільські господарства, малий та середній бізнес, та звісно разом з владою покращувати в цілому туристичну інфраструктуру одеського регіону.


Автор: nikolaev
Прочитали - 300
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать