Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Інтерактивний захід “Крок у професію” в школі - інтернаті №75

Інтерактивний захід “Крок у професію” в школі - інтернаті №75

28-11-2018, 20:06
Інтерактивний захід “Крок у професію” в школі - інтернаті №75В Одеській спеціалізованій школі-інтернаті №75пройшов Інтерактивний захід для молоді “Крок у професію”. Майстер-класи зі столярства та шиття продемонстрували для хлопчиків та дівчаток з особливими потребами фахівці Одеського центру профтехосвіти державної служби зайнятості України. Саме за їх сприянням та активною участю і був підготовлений та проведений цей захід.

Школа-інтернат №75 з 2009 року була включена в експериментальну програму регіонального рівня “Соціально-психологічна реабілітація дітей з особливими потребами за допомогою професійно-трудового навчання”. Завдяки чому після закінчення школи випускники мають можливість працевлаштуватися у подальшій професії.

Сьогодні в школі навчається 176 учнів. Вчителі школи-інтернату зі всією душею ставляться до майбутнього своїх підопічних. Адже добре розуміють, як важливо для кожного з них мати в майбутньому свою справу. Внаслідок експериментальної програми школи, яка вже успішно зарекомендувала себе, учні виходячи, по закінченні навчання мають декілька спеціальностей. Хлопці мають навички столярної, картонажно-палітурної і взуттєвої справи, та молодшого обслуговуючого персоналу, а дівчата отримують швейну, картонажно-палітурну справу, художню вишивку та молодшого обслуговуючого персоналу. Для учнів інтернату не тільки необхідно бути зайнятими та спроможними забезпечити себе, найважливіше, що професія дасть їм можливість відчувати себе повноцінними у дорослому світі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 246
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать