Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “Місіс Всесвітня 2019"

ОДЕСА: “Місіс Всесвітня 2019"

30-11-2018, 23:51
ОДЕСА: “Місіс Всесвітня 2019"Раніше конкурс був відомий як "Пані Одеса Оупен" в рамках конкурсу "Пані Україна". В останні роки стався ребрендинг самої назви. Основна мета конкурсу "Місіс Всесвітня 2019" - затвердження образу сучасної жінки на високому рівні соціального розвитку, створення представницям різних професій сприятливих умов для насиченого ділового і культурного спілкування.

За роки проведення проекту учасниці завоювали високі звання на міжнародному Олімпі краси, серед них- "Mrs. World 2008 " - Камалія," Mrs. Globe 2012 "- Анна Щапова," Mrs Europe 2012 "- Олена Мозольова.

В рамках підготовки до конкурсу для учасниць були організовані відео і фотосесії, уроки дефіле і танців, кулінарний конкурс "Місіс Шеф", а також майстер класи з психології, з жіночих духовних практик і збалансуванню життєвої енергії. Так само конкурсантки підтримали благодійний проект в притулку для бездомних тварин "Ковчег", куди привезли понад 200 кг корму.

За визнанням учасниць, конкурс "Місіс Всесвітня 2019" допомагає їм подолати внутрішні комплексі и страхи, а також удосконалювати силу духу.

У ході підготовки до конкурсу для 19 учасниць створюється обстановка, яка допомагає їм удосконалюватися. Крім одеситок, конкурс приймає учасниць з Києва, Дніпропетровська та Харкова. У фіналі конкурсу, який відбудеться 5 грудня - журі зможе визначити таланти та особисті риси учасниць. У концертній програмі виступить зірка української естради Віталій Козловський.

За словами організаторів конкурсу "Місіс Всесвітня 2019" - їх завдання вибрати гідних претенденток від України до участі в різних європейських та світових конкурсах, які будуть проводиться в наступному році, і для успішних і соціально активних жінок віком від 25-ти років. Так, переможниця одеського конкурсу представить Україну на міжнародному конкурсі "Mrs. Queen International" в 2019 році.


Автор: nikolaev
Прочитали - 479
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать