Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Проект “Народний президент” — перші результати

Проект “Народний президент” — перші результати

3-12-2018, 15:04
Проект “Народний президент” — перші результатиВ Одесі оприлюднили результати проекту “Народний президент”, який має на меті формування нової політичної еліти. Претенденти в кандидати від народу зібрались разом, щоб презентувати та обговорити свою програму.

Метою проекту, що стартував у жовтні 2016 року, є створення альтернативи політичній еліті, висування кандидатів з народу. Усі охочі могли взяти участь, зареєструвавшись на сайті проекту. Всього на сайті зареєструвався 31 учасник, з яких 3 зняли свою кандидатуру, 8 не підійшли за віковим критерієм. Учасники, що пройшли відбір, сьогодні вперше зустрілись, щоб заявити про себе та презентувати свою позицію.

Під час зустрічі учасники розповіли, що саме вони хотіли б змінити в системі, яку політику прагнуть проводити та яких поглядів дотримуються.
Проект дав змогу не тільки висунути власну кандидатуру, але і взяти участь у написанні народної передвиборчої програми. Планується проходження усіма кандидатами тестів на IQ та психологічних тестів, перевірки на детекторі брехні.

Проект “Народний президент” передбачає підписання Договору між обраним кандидатом та народом України, де будуть прописані строки реалізації програми та методи позбавлення його влади у разі її невиконання. Останньою фазою має стати праймеріз, тобто змагання за голоси серед кращих кандидатів. Кошти планується зібрати через краудфандингові платформи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 511
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать