Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » 11-й міжнародний турнір з дзюдо

11-й міжнародний турнір з дзюдо

4-12-2018, 20:51
11-й міжнародний турнір з дзюдоЯпонський вид єдиноборств - дзюдо в перекладі означає "Гнучкий шлях". На Україні цей вид єдиноборств має давні свої славні традиції, і вже багато років викликає великий інтерес у спортсменів - професіоналів та аматорів.

Перші секції дзюдо в нашій країні з'явилися ще на початку тридцятих років минулого століття в Києві і Харкові. Вагому роль у розвитку дзюдо зіграв Лері Накані - етнічний грузин, вихованець одеської школи дзюдо, чемпіон СРСР, який відрізнявся унікальною технікою. На його честь названо міжнародний турнір по дзюдо, який проводиться у нашому місті під патронтажем консульства Грузії. це вже 11-й турнір, участь у ньому взяли спортсмени з України, Грузії, Туреччини, Румунії, Молдови, Приднестровскої республіки та Латвії. В Одесі змагалися юніори у категорії до 16 років та кадети - до 20 років.

Турнір відвідав Георгій Зантарая - єдиний український дзюдоїст, який виграв титул Чемпіона світу у 2009 році. Це найвища нагорода за всю історію як незалежної України, так і часів СРСР. За словами спортсмена, захоплення дзюдо дало йому все - і друзів, і сім’ю, і здоровий спосіб життя.

Всі, хто займається цим видом єдиноборств, стають фізично міцними, самодісциплінованими та наполегливими. Як відзначають спортсмени, для них дзюдо - це більше ніж вид спорту.

Під час 11-го міжнародного турніру з дзюдо в Одесі пройшли не тільки поєдинки між спортсменами. Учасників та гостей турніру порадував своїм виступом танцювальний колектив "Сакартвелло". У фіналі найсильніші спортсмени отримали медалі та кубки.
Організатори турніру відзначили високий рівень підготовки учасників, а також динамічний розвиток дзюдо в Україні, підвищення його ролі у всебічному і гармонійному розвитку особистості, зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя. Є впевненість, що Міжнародний турнір з дзюдо, який вже багато років проводиться Федерацією дзюдо в Одеській області, стане одним з найсильніших турнірів в Україні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 346
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать