Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Комісія з правової політики розглянула скарги громадян

Комісія з правової політики розглянула скарги громадян

5-12-2018, 14:49
Комісія з правової політики розглянула скарги громадянКомісія з правової політики одеської облради розглянула скарги на порушення законності та правопорядку. Цього разу громадяни звернулись до комісії одеської обласної ради, щоб оскаржити дії херсонських слідчих органів.

В ході чергового засідання комісія з питань правової політики Одеської обласної ради вислухала звернення батька та брата співробітників Біляївського РВ УМВС. Громадяни заявили, що Сергія Мазепу та Павла Кострицю звинувачують у викраденні херсонського бізнесмена та нанесенні йому тілесних ушкоджень. Однак судово-медицинська експертиза не підтвердила розповідь підприємця, не було надано відповідних доказів. Заявники вважають, що допомога одеської обласної ради допоможе завершити справу, що тягнеться з 2012 року.

На засіданні були надані усі необхідні документи для розгляду справи. Зі слів родичів співробітників поліції, мало місце навмисне зволікання слідства.

Комісія з правової політики Одеської облради розглянула скарги громадян та пообіцяла звернутись до херсонської прокуратури та херсонської обласної ради з вимогою пришвидшити слідство та припинити переслідування співробітників поліції у разі його незаконності. Комісія, головним завданням якої є боротьба з організованою злочинністю та корупцією, дотримання правопорядку та законності, регулярно проводить заходи з метою запобігання правопорушень та розглядає скарги щодо неправомірних дій або бездіяльності правоохоронних органів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 149
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать