Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Святкування 100 років об'єднання Румунії

Святкування 100 років об'єднання Румунії

5-12-2018, 16:38
Святкування 100 років об'єднання РумуніїРумунія відзначила 100-річчя свого Великого об'єднання. Урочистий захід, присвячений Державному святу дружньої Україні держави, відзначили й в Одесі.

Урочисте святкування 100-річчя Дня національної єдності Румунії відбулось в будинку прийомів. Захід, організований Генеральним консульством Румунії з нагоди національного свята зібрав у дружній, святковій атмосфері дипломатів, політиків і бізнесменів Південної Пальміри. Зокрема присутні на святковому вечорі гості: радник голови Одеської Облдержадміністрації Артур Бридньов, заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло, заступник міського голови Одеси Петро Рябоконь, та інші, висловили свою шану та повагу румунській державі та особисто консулу Румунії в Одесі Емілу Рапча, який за роки своєї праці в Одесі завжди підтримував як заходи румунської діаспори, так і культурно-просвітницькі заходи, які проводилися у нашого місті. Відкривав святковий вечір гімн країни, який особисто виконав консул Румунії в Одесі Еміл Рапча.

Після гімну Румунії, на знак дружби та поваги між двома країнами прозвучав і гімн України у виконанні артиста національного оперного театру Василя Добровольського. Генеральний консул Румунії в Одесі Еміль Рапча привітав усіх присутніх зі святом та побажав всім миру і добра.

День національної єдності Румунії - державне свято, що відзначається в Румунії щорічно 1 грудня. Цей день символізує об'єднання країни в 1918 році, коли представники румунів з Трансільванії і Банату проголосували за об'єднання з Королівством Румунії. Саме з того часу Румунія традиційно пишно зустрічає свято. Сьогодні Україну та Румунію об'єднують дружні відносини, загальні орієнтири на європейську інтеграцію, широкі потенційні можливості для розвитку в взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва - підкреслив заступник голови одеської обласної ради Юрій Дімчогло.

Всі присутні відмітили той факт, що не дивлячись на непрості відносин двох країн, які були ще якихось 50-70 років тому, сьогодні Україна та Румунія - це дві дружні держави, які плідно співпрацюють на розвиток європейської інтеграції, спрощення кордонів та головне підтримці країн в збереженні суверенітету. Румунсько-українські відносини розвиваються та з кожним роком набувають нових цікавих проектів та подій.

Нагадаємо нещодавно в Одесі відкрились нові рейси державної авіакомпанії Румунії ТАРОМ Бухарест-Одеса. З 31 жовтня прямий рейс між двома містами вже здійснюється тричі на тиждень. Одеська влада гостинно приймає дипломатичні делегації, та прес-тури з Румунії, що прибувають до нашого міста. І будемо сподіватися, що у 2019 році туристичний потік між двома країнами буде дедалі зростати. Особливо після завершення будівництва нової злітної смуги в Одеському аеропорту, відкриття якої планується до кінця 2019 року, та відкриття паромного сполучення між нашими країнами. Тож маємо надію, що Румунія, святкуючи 100- річчя свого Великого об'єднання, вже зовсім скоро буде відмічати й інше свято - 100-річний ювілей встановлення українсько-румунських дипломатичних відносин.


Автор: nikolaev
Прочитали - 254
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать