Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Допомога безхатнім під час холодів

Допомога безхатнім під час холодів

5-12-2018, 17:14
Допомога безхатнім під час холодівВ Одесі працюватиме патруль для допомоги безхатнім городянам та пункти обігріву. Про це розповіли волонтери та співробітники ГСЧС під час сьогоднішньої прес-конференції.

Зима в місті вже вступила у свої права, а разом з нею прийшли й перші морози. Та дуже часто поспішаючи у свої теплі оселі ми не помічаємо тих, у кого своєї домівки немає. Як допомогти таким людям та розпізнати - хто потребує допомоги, а хто давліє на жалість, аби заполучити крихти грошей на спиртні напої, розповіли під час прес-конференції волонтери та фахівці міської служби допомоги безхатнім людям. Вони запевнили що наряду з пунктами обігріву та безкоштовними благодійними їдальнями в місті працюють центри реінтеграції людей без певного місця проживання. Тут не тільки можуть надати тимчасовий притулок, та обігрів, але й допомогти та повернути у соціум тих, хто з різних обставин опинився в скрутних життєвих обставинах. Перший з пунктів знаходиться за адресою Ціолковського 1, та може вмісти до 94 людей чоловічої статі. Другий вміщує до 80-ти жінок та знаходиться на Балтській дорозі 2.

Сьогодні в Одесі, за словами фахівців, за неофіційними даними налічується приблизно15 тисяч безхатніх людей. І не всі вони стали безхатніми за своєю волею. Багато людей опинившись за смугою бідності були позбавлені свого житла за борги. Хтось втратив здоров'я чи приїхав на заробіток але залишився без грошей та документів. Ситуацій таких безліч, проте всі вони залишаються громадянами нашої країни і мають право на допомогу. Волонтери закликають, бути чуйними та не проходити повз безпритульних людей особливо у холодну пору року. Перш за все треба запитати, чи потрібна людині допомога, після чого зателефонувати до гарячої лінії за номером 796-10-99. Якщо вчасно зрозуміти яку саме допомогу потребують безхатні люди, то патруль зможе її надати не гаючи часу.

Фахівці попереджають - під час допомоги безхатнім треба бути дуже обережними, та не піддаватися емоціям. Ні в якому разі не треба давати безпритульним грошей, чи самостійно намагатись допомогти. За будь якої проблеми на місце виїжджатиме спеціальна група кваліфікованих фахівців, які можуть допомоги людині повернутися додому, надати іншу необхідну допомогу. Залишатися чуйними до проблем людей, які знаходяться поруч можно не піддаючись на провокації шахраїв чи аферистів. Ще раз нагадаємо номер гарячої лінії міських служб допомоги, на якому працює автоперезвін - 796-10-99


Автор: nikolaev
Прочитали - 208
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать