Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Екскурсія Одеським Центром надання адмінпослуг

Екскурсія Одеським Центром надання адмінпослуг

6-12-2018, 14:55
Екскурсія Одеським Центром надання адмінпослугОдеський Центр надання адміністративних послуг відчинив двері для відвідувачів. З нагоди Дня місцевого самоуправління було проведено екскурсію, в ході якої студентам-юристам пояснили, як працює Центр.

Центр існує вже п’ять років і подібні екскурсії проводить регулярно, адже його основні принципи — це відкритість та прозорість. Близько 160 працівників забезпечують прийом, обробку та видачу документів громадян. До Центру звертаються за документами дозвільного характеру, оформленням свідоцтва про право власності, видачею довідок, призначенням державної допомоги, а також для оформлення закордонного паспорту. Центр інтегрованих послуг для зручності розділений на зони: зона прийому та видачі документів, а також рецепція для запобігання чергам. Для комфорту відвідувачів в Центрі влаштована ігрова кімната для дітей, де з малечею працюють дипломовані фахівці. Центр є сучасною установою, що враховує потреби громадян та орієнтована на якісний сервіс.

Як заявила заступник директора департаменту надання адміністративних послуг, працівники Центру мають можливість кар’єрного зросту. Одним з завдань Центру є запрошення на роботу перспективних фахівців, саме тому для нових співробітників проводиться безкоштовне навчання. Відвідувачі охоче поділились своїми враженнями про Центр надання адміністративних послуг.

У Представництві ЦНАП Київського району надають низку послуг для жителів південних мікрорайонів. З метою наближення місця надання послуг до споживачів було створено відділення у Малиновському і Суворовському районах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 343
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать