Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Документальний фест “Docudays UA”

Документальний фест “Docudays UA”

6-12-2018, 17:26
Документальний фест “Docudays UA”Протягом 10 днів в Одесі та області триватиме традиційний Мандрівний фестиваль Docudays UA. Презентація заходів XV Фестиваля документального кіно про права людини представили його організатори під час прес-конференції.

І знову в Південній Пальмірі фестиваль. На цей раз - документального кіно про права людини під навою Docudays UA. Під час прес-конференції в арт- просторі 4City відбулась презентація заходів, які відбудуться в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно, який проходитиме по всій Україні і зокрема в Одесі і області в період з 10 по 20 грудня. Саме 10 грудня весь світ відзначатиме міжнародний день захисту прав громадян - до цієї дати організатори й приурочили старт фестивалю Docudays UA. Протягом цих днів глядачі зможуть безкоштовно переглянути кращі українські і іноземні документальні стрічки, в яких йдеться про різні аспекти захисту прав людини.

Під час показу 10-ти документальних стрічок організатори пообіцяли докладні дискусії та відкритий обмін думками. Глядачі зможуть задавати питання, які виникнуть в них під час показу. В Одесі фестиваль проходитиме в арт- просторі 4Сіті, театральному просторі ТЕО, та в приміщенні Одеської обласної універсальної бібліотеки ім. Грушевського. В області покази мандрівного фестивалю пройдуть в Татарбунарах, Подольску та Березівці.

Головною темою цьогорічного фестивалю названо “Рівні рівності”. Фестиваль пропонує відвідувачам подивитись на питання нерівності з різних позицій - не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи та дискусії. Одесити можуть прийняти участь в дискусіях на теми «Бібліотека і місто» та «Безпека в громаді».

Більш детальну інформацію з програми заходів фестивалю кожен бажаючий може знайти на сторінці фестивалю, та на порталах місць проведень показів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 221
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать