Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Перший етап роботи над серіалом «Анатра-Анасаль»

ОДЕСА: Перший етап роботи над серіалом «Анатра-Анасаль»

14-12-2018, 17:35
ОДЕСА: Перший етап роботи над серіалом «Анатра-Анасаль»На одеській кіностудії підвели підсумки першого етапу роботи над серіалом під назвою “Анатра-Анасаль”. Його автори поділилися подробицями проведеного кастингу, розповіли про подальші плани роботи, та промо-кампанії серіалу, а також про деякі деталі у роботі над іншим проектом кіностудії - “Память сонця”. Не обійшлось також без спростовування фейкової інформації, яка останнім часом з'являється навкруги проектів кіностудії.

Під час прес-конференції творці серіалу «Анатра-Анасаль» який підтримав Український культурний фонд, розповіли про проведений девелопмент та поділилися подальшими планами роботи та промо-кампанії телесеріалу, виробництвом якого займеться безпосередньо Одеська кіностудія, спільно з продюсерським центром «ІнсайтМедіа».

Режисер серіалу Бата Недич поділився з присутніми подробицями кастингів, що їх неодавно завершили на території Одеської кіностудії. До того ж, він спростував інформацію, яка раніше з'явилася в деяких ЗМІ, про те, що в картині начебто отримав роль відомий італійський актор Мікеле Плачідо, але не зможе перетнути кордон через те, що СБУ внесло актора до так званого “чорного списку”. Бата ​​Недич підкреслив, що італійську кінозірку в серіал не запрошували, а основний акторський склад буде набрано з числа одеських акторів. Наразі жодна акторська роль досі ще не затверджена остаточно.

Історія майбутнього серіалу відбувається в Одесі, за часів становлення українського авіабудування. У місті починається вир подій - загадкове вбивство одного з авіаконструкторів, шпигунський виток інформації кимось із співробітників завода. Головна сюжетна лінія буде проходити навколо розслідування, пов'язаного з історичним Одеським заводом «Анатра» і секретним військовим замовленням.

Творці серіалу обіцяють зняти справжнє жанрове кіно в кращих традиціях Одеської кіностудії, з несподіваними поворотами сюжету і захоплюючою детективною лінією. Нагадаємо, вихід на екрани серіалу "Анатра-Анасоль" запланований в 2020 році. Крім того під час прес конференції було оголошено ще одну приємну новину. Кіностудія підписала угоду з Держкіно про фінансування фільму «Пам'ять сонця» в розмірі 14 млн 011 тис. 034 грн при загальній вартості виробництва фільму 28 млн 022 тис. 568 грн. Проект спільної українсько-грузинської стрічки «Пам'ять сонця» став одним з переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини стане Костянтин Коновалов. Автори сценарію Євген Тимошенко і Костянтин Коновалов, продюсери фільму - Андрій Осипов, Юрій Калиновський, Мірза Давітайя і Заза Урушадзе. Події історико-пригодницької стрічки відбуваються в період російсько-турецької війни на території Північного Причорномор'я. Молодий козак Андрій повинен доставити лист в Хаджибей, але в той самий час фортецю захоплює ворог. Для того, щоб звільнити з полону коменданта і врятувати його доньку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти зрадника, який господарює в фортеці. Додамо, що ключові сцени фільму планується відзняти на території Білгород-Дністровської фортеці. Прем'єра картини в Україні відбудеться навесні 2020 року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 141
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать