Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Патрульні звітували про результати роботи

Патрульні звітували про результати роботи

27-12-2018, 17:24
Патрульні звітували про результати роботиОдеській патрульні поліцейські звітували про результати своєї діяльності за рік. Нестача кадрів не завадила правоохоронцям плідно працювати. Велику увагу приділили також профілактичній роботі.

За даними поліції, за останні 12 місяців на 13 відсотків порівняно з минулим роком зменшилась кількість ДТП з постраждалими. Основними причинами автопригод стали недотримання дистанції, перевищення швидкості, а також порушення правил проїзду перехресть. При цьому за участю пішоходів сталося майже 36 відсотків ДТП.

Середній час прибуття екіпажу на місце ДТП, за статистичними даними УПП, становить 10 з половиною хвилин. На жаль, іноді водіям доводиться очікувати прибуття екіпажу довше через велику завантаженість працівників. У зв’язку з передсвятковим періодом, патрульні поліцейські нагадали про правила перевезення організованих груп дітей.

Працівниками поліції було проведено 1900 занять з учнями шкіл Одеси та Ізмаїла, а також вихованцями дитячих садочків, на яких дітям розповіли про правила безпеки. До свят плануються і нові цікаві акції.

Як повідомила прес-секретар Управління патрульної поліції Алла Марченко, в Новорічну ніч охороняти порядок буде 1000 патрульних. Більшість патрулів буде зосереджено в Приморському районі, де відбудеться святкування.


Автор: nikolaev
Прочитали - 135
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать