Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Український силач потрапив до книги рекордів Гіннеса

Український силач потрапив до книги рекордів Гіннеса

27-12-2018, 20:33
Український силач потрапив до книги рекордів ГіннесаУкраїнський спортсмен Олег “Тягнизуб” Скавиш потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Досягнення рекордсмена офіційно визнали британські експерти. З цієї нагоди силачеві урочисто вручили сертифікат.

Український силач Олег Скавиш на прізвисько Тягнизуб встановив новий рекорд ще 30 жовтня. Тоді йому вдалося зрушити з місця та протягнути 16 метрів дослідницьке судно "Верещагіно", затиснувши зубами канат теплохода, при цьому з другої спроби.

До такого рекорду силач готувався два роки. Дані про досягнення було передано до Книги рекордів Гіннеса. Всього через два місяці британські експерти опрацювали подані документи та підтвердили рекорд.

Допомогали у підготовці силачеві працівники Чорноморського судноремонтного заводу.

Хоча це не перший рекорд Олега, він зізнається, що досягти визнання на світовому рівні було його давньою мрією. Олег Скавиш став п’ятдесятим українцем, який потрапив до світової книги рекордів. Своє досягнення він присвятив боротьбі “за недопущення жорстокого ставлення до людей і тварин”.

Олег Скавиш продемонстрував свої надзвичайні здібності, піднявши до повітря офіційного свідка рекорду, яка теж приділила питанню реєстрації рекорду багато часу та зусиль. Своїми акціями Олег, який за фахом є педіатром, намагається привернути уваги до актуальних проблем, займається захистом прав дітей, а також є зоозахисником.


Автор: nikolaev
Прочитали - 126
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать