Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “Зимова фантазія” у січні

ОДЕСА: “Зимова фантазія” у січні

4-01-2019, 17:36
ОДЕСА: “Зимова фантазія” у січніУ музеї “ Християнська Одеса ”, який розташований на території СВЯТО-АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКого жіночого монастиря, проходить виставка “ Зимова фантазія”. В експозиції представлені різноманітні роботи різдвяно-новорічної тематики, автори яких - діти та дорослі - намагалися доторкнутися до казкових святкових зимових традицій та передати свій погляд на ці свята.

Для багатьох Різдво – час див, радості і особливого настрою. А ще - це період, який надихає на творчість. Експозиція робот, виставлених для огляду у музеї «Християнська Одеса», створюють дуже яскраву та барвисту «Зимову фантазію». Автори картин, серед яких як досвічені, так і молоді, талановиті майстри пензля, вклали у кожну роботу частину своєї душі. До експозиції увійшли матеріали фондів музею «Християнська Одеса», а також роботи митців, членів Національної Спілки художників України та молодих одеських авторів, а також аматорські роботи школярів. Усі автори демонструють широкий діапазон художнього кругозору, багаторівневість осмислення та втілення теми. Образи Різдва демонструють відомі сюжети - від біблейських мотивів до улюблени зимових забав. Приємно відмітити, з яким захопленням та натхненням діти малюють Діву Марію та Йосифа з маленьким Ісусом , колядування, янголів та різдвяні ясла, викликаючи у глядачів дуже теплі емоції.

У своїх сюжетах на картинах автори майстерно розташували як багатофігурні композиції, так і декілька персонажів, їх пози, жести та емоції зображені досить переконливо, десь з дитячою безпечністю, але яскраво та емоційно зворушливо. Усі ці теплі емоції на картинах супроводжує світло різдвяної зірки та загадковий образ янгола серед них - як головних елементів народних зимових свят.
Ще одні цікаві експонати - колекція різдвяних поштових листівок майже 100- річної давнини, у яких глядач може побачити і відчути святковий настрій, родинне коло і теплі оселі європейців 19-го початку 20-го сторіччя. «Зимова фантазія» буде рада відвідувачам до 25- го січня. Працює виставка на території СВЯТО-АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО жіночого монастиря. ЇЇ організатори запрошують всіх бажаючих поринути у світ чарівних різдвяно-новорічних традицій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 172
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать