Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Новий пункт прийому пластика

Новий пункт прийому пластика

8-01-2019, 17:35
Новий пункт прийому пластикаВ Одесі запрацював новий пункт прийому пластика. Відтепер одесити можуть здавати пластик високої щільності, з якого виготовляють пляшки, пакети, флакони для побутової хімії. Вироби з отриманого матеріалу будуть направлені на соціальні проекти.

Пункт прийому пластикових виробів знаходиться в центрі міста, на вулиці Пушкінській, 19, і працює з 14:00 до 22:00. Пункт вперше з'явився на території закладу громадського харчування завдяки ініціативі проекту Місто майбутнього. Усі матеріали будуть передаватись проекту Дорогоцінний пластик, активісти якого займаються переробкою побутових відходів з пластику, які в руках умільців перетворюються на світильники, іграшки та багато інших корисних речей. Головна ідея авторів проекту — використовувати побутові відходи раціонально, дбаючи про навколишнє середовище.

У новому пункті приймають тільки пластик категорії HDPE-2. Це кришечки від пляшок та флакони від побутової хімії. Звичайні пляшки від напоїв до цієї категорії не відносяться. Вироби потрібно виносити тільки в чистому вигляді, в окремому пакеті чи коробці. Зазвичай HDPE-пластик відрізняється за маркуванням: цифрою 2 в трикутнику зі стрілок.

Нагадаємо, що 50% пластика використовується лише один раз, при чому для руйнування пластику потрібно 500 - 1000 років. Мільйони тонн пластику щорічно надходять в Світовий океан. Вчені та активісти закликають відмовитись від одноразової посуди та намагатись шукати альтернативу пластмасовим виробам, підтримувати акції зі збирання сміття та здавати пластик в пункти переробки, щоб з нього виготовили нову продукцію.


Автор: nikolaev
Прочитали - 169
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать