Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Виставка “Світло Різдва”

Виставка “Світло Різдва”

9-01-2019, 17:06
Виставка “Світло Різдва”В Одесі відкрили міжнародну православну виставку “Світло Різдва”, де можна побачити ікони сучасних іконописців, ювелірні вироби, ознайомитись з духовною літературою. В рамках виставки-ярмарки пройдуть різні духовно-просвітницькі та благодійні заходи.

На виставці було досить багато відвідувачів ще до офіційного відкриття. Але розпочалась щорічна виставка традиційно з молебну, у якому взяли участь відвідувачі та учасники виставки, та обов’язкового освячення приміщення.

На виставці-ярмарку присутні представники храмів та монастирів з України та сусідніх держав. Тут є широкий вибір православної літератури, ікони, ювелірні вироби, одяг, тканини та сувеніри. Усі охочі можуть придбати домашній мед, вино або солодощі, наприклад, київські пряники, на яких виведені різні побажання. Серед оригінальних виробів, представлених на ярмарку, є і посуд ручної роботи з цікавим розписом, шкатулки, та навіть прикраси. Усі ці витвори мистецтва є досить практичними та їх можна вживати у побуті.

У різноманітті виробів, що представлені на ярмарку, кожен знайде собі щось до душі. Це і дзвіночки різних розмірів, з цікавими відтінками звучання, і саморобні іграшки, і навіть лікарські трави та масла.

На ярмарку вистачає і літератури: від акафістів і житій святих до дитячих книжок з яскравими ілюстраціями, що навчають дітей основ моралі та етичної поведінки.

Більшість учасників виставки беруть участь у заході не вперше. Мета даного заходу — об’єднувати вірян через мистецтво та ділитись культурним надбанням. Відвідати виставку та придбати витвори майстрів з усіх куточків України можна буде з 9 по 17 січня з 10:00 до 17:00. Вхід вільний для всіх охочих.


Автор: nikolaev
Прочитали - 120
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать