Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Літній театр: Погляди на майбутнє

Літній театр: Погляди на майбутнє

11-01-2019, 15:04
Літній театр: Погляди на майбутнєЛітній театр буде некомерційним. І знову дискусію на цю тему підняли волонтери та архітектори які стоять на засадах захисту цієї історичної спадщини міста. Брифінг на цю тему провели ініціатори проекту паркової зони у Літньому театрі. Спікери підвели висновки та очертили майбутні плани по захисту ділянки від бізнесменів.

Зима - майже ідеальний час для обговорення майбутнього Літнього театру у Міському саду. Та чи воно є? Судячи з активності що до цього питання можна стверджувати - є. Але яким воно буде? Лише напередодні у міськраді відбулася презентація проекту садово-паркового простору, який планують створити у Літньому театрі, а вже сьогодні його автори готові підвести певні результати.

Під час брифінгу організатори чітко дали зрозуміти громадскості, що доля цієї багатостраждальної території має визначитись вже найближчим часом, у крайньому випадку у цьому році. Світлана Підпалая, зокрема зауважила, що у одеситів є тільки два варіанти розвитку подій - або територія стане приватною та перетворится з зеленої зони в черговий фудкорт, якими вже й так заповнена центральна частина міста, або вона повернеться місту і буде належати його мешканцям.

Волонтери наголосили, що незважаючи на презентацію проекту Літнього театру у Одеській міськраді, плани бізнесу заволодіти цією територією ніяк не порушені. І про це на їх думку говорить сайт мерії, де вже повідомляється про те, що доопрацьовані пропозиції проекту Дмитра Шпинарьова з будівництва на цій території концертного майданчика на 1300 місць з місцями громадського харчування.

Ці пропозиції будуть винесені на розгляд виконкомом, який запланований на 24 січня. Отже, можна очікувати винесення на сесію 30 січні поточного року питання про укладення договору суборенди між сьогоднішнім орендатором - компанією "Солінг" та підприємцем, який підтримує та гарантує фінансування проекту Дмитра Шпинарьова.


Автор: nikolaev
Прочитали - 118
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать